NEW STEP BY STEP MAP FOR کارشناس خودرو در محل تهران

New Step by Step Map For کارشناس خودرو در محل تهران

New Step by Step Map For کارشناس خودرو در محل تهران

Blog Article

برای سفارش کارشناس و استعلام قیمت کارشناسی فنی و بدنه، دو مسیر پیش روی شما قرار دارد.

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که می‌تواند با شم کارشناسی‌اش ( کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

موتور، هوش برتر و اصلی‌ترین بخش یک خودرو است.به همین علت برای بررسی این قسمت نیز باید حساسیت‌های زیادی به خرج داد و از فیلترهای زیادی رد شد. شایان ذکر است که یک موتور آرام و بی‌صدا نیز باید از لحاظ فنی بررسی شود.مشکل روغن سوزی و دفرمه شدن رینگ نیاز به تعمیراساسی موتور داشته و هزینه‌های سرسام‌آوری را به دنبال دارد.

ایران تست کار به عنوان مرجع ارائه دهنده کارشناسی فوق تخصصی خودروهای کارکرده و دست دوم فعالیت خود را آغاز کرد. ایران تست کار به کمک کارشناسان مجرب خود جهت کارشناسی رنگ، فنی، تست رانندگی انواع خودروهای صفر و کارکرده در خدمت عموم خریداران و فروشندگان خودروهای داخلی و خارجی است.

امروزه کارشناسی رنگ خودرو از موضوعات پرطرفدار می باشد که در حوزه خودرو از محبوبیت بالایی برخوردار است. همانطور که گفتیم کارشناسی رنگ خودرو به منظور بررسی وضعیت رنگ بدنه ماشین انجام می شود و از دیگر اقدامات ضروری و مهم در کارشناسی خودرو به شمار می آید.

کارنامه ارائه‌دهنده خدمات تخصصی خودرو مانند کارشناسی، خرید و فروش، سرویس دوره‌ای و خرید اقساطی است.

هزینه کارشناسی خودرو بستگی به نوع خودرو، تیپ خودرو و سال تولید آن دارد. هر چقدر خودرو شما گران قیمت و لوکس تر باشد، هزینه کارشناسی خودرو هم بالاتر است و این بسیار بسیار طبیعی است.

** هزینه کارشناسی، در صورتی که کار دیگری صورت کارشناس خودرو تهران نگیرد، ۸۰ هزار تومان می‌شود. **

ثبت درخواست کارشناسی خودرو از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی

همچنین، هیچ نیازی نیست که به مرکزی مراجعه کنید تا کارشناسان خودروتان را معاینه کنند؛ کافی است که سفارش خود را در آچاره ثبت کنید تا این افراد، به محل مورد نظر شما بیایند. این نکات مهم را درمورد قیمت کارشناسی خودرو در نظر داشته باشید: ** اگر کارشناس به محل مراجعه کند اما شما کار را لغو کنید، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت کند.**

دلیل دیگری که می‌تواند شما را ترغیب کند آچاره را انتخاب کنید، این است که آچاره در سال ۱۴۰۰ برای چهارمین سال پیاپی موفق شد در جشنواره وب و موبایل در حوزه خدمات به‌عنوان اپلیکیشن برتر سال انتخاب شود. آچاره از ابتدای تاسیس همواره در تلاش برای بالا بردن کیفیت خدمات خود بوده و همچنان در این مسیر حرکت می‌کند بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید، مطمئن باشید که به آن رسیدگی می‌شود.

کارشناسان خودرو با ابزارهایی که به همراه دارند، می‌توانند مشکلات رنگ خودرو را بررسی کنند. برخی از مشکلاتی که با بررسی دقیق و اصولی قابل تشخیص هستند، به شرح زیر است:

چگونه در تهرانپارس شهر تهران از هوم سرویز برای کارشناسی خودرو در محل استفاده کنیم؟

کارشناسی خودرو در محل برای انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی تهرانپارس شهر تهران

Report this page